محدود کردن ایران روسیه افزایش ایرانی

محدود کردن: ایران روسیه افزایش ایرانی فوتبال کره جنوبی جام جهانی کره جنوبی سردار آزمون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران می‌خواهد مثل کره ۲۰۰۲ باشد / آزمون

مهاجم گلزن تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابراز امیدواری کرد این تیم در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و بتواند مانند کره در جام جهانی ۲۰۰۲ عمل کند

کشور عزیزمان ایران می‌خواهد مثل کره ۲۰۰۲ باشد / آزمون

آزمون: کشور عزیزمان ایران می خواهد مثل کره ۲۰۰۲ باشد

عبارات مهم : ایران

مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابراز امیدواری کرد این تیم در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و بتواند مانند کره در جام جهانی ۲۰۰۲ عمل کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل کره جنوبی، بعد از درخشش سردار آزمون و افزایش تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مهاجم جوان ایرانی ابراز امیدواری کرد تیم ملی کشور عزیزمان ایران بتواند مانند کره جنوبی در سال ۲۰۰۲ عمل کند و عالی ترین نتیجه تیم های آسیایی را کسب کند.

کشور عزیزمان ایران می‌خواهد مثل کره ۲۰۰۲ باشد / آزمون

کره جنوبی در سال ۲۰۰۲ موفق شد در رده چهارم جام جهانی قرار گیرد و عالی ترین نتیجه تیم های آسیایی را در این مسابقه ها کسب کند.

سردار آزمون ۲۲ ساله که با گل های خودش کمک زیادی به افزایش تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی کرد، محصول آکادمی سپاهان در کشور عزیزمان ایران هست. در حالی که خیلی ها انتظار دارند که آزمون در تیمی بزرگ بازی کند او هم چنان در روستوف روسیه بازی می کند.

مهاجم گلزن تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابراز امیدواری کرد این تیم در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و بتواند مانند کره در جام جهانی ۲۰۰۲ عمل کند

او راجع به حضور در تیمی بزرگ و معتبر، گفت : من به شخصه دوست دارم که در یک کلوب بزرگ در اروپا بازی کنم ولی مهم این است که در مناسب ترین وقت ممکن این تصمیم را بگیرم. خودم فکر می کنم در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ دهد و به تیمی بزرگ در اروپا بپیوندم.

مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه راجع به حضور در جام جهانی روسیه، گفت : مسابقه با عالی ترین بازیکنان دنیا در جام جهانی رویایی است که خیلی دوست دارم به آن برسم. جام جهانی سکوی پرتابی جهت من خواهد بود. من امیدوارم که در این جام جهانی بتوانیم به مراحل نهایی افزایش کنیم و مانند کره جنوبی که در جام جهانی ۲۰۰۲ چهارم شد عمل کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | افزایش | ایرانی | فوتبال | کره جنوبی | جام جهانی | کره جنوبی | سردار آزمون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs